Home
Geschiedenis
Contact
Statuten
Ledenvergadering
 Cursus aanbod
Lid worden
Interessante links
Sponsoring

 Bestuur

Voorzitter: Martin Mostert

voorzitter@ehboaduard.nl 

Secretaris: Nina Bron

secretariaat@ehboaduard.nl 

Penningmeester: Ineke van Beusekom

penningmeester@ehboaduard.nl

Overige bestuursleden:
Jantiena de Vries,
Gerda Rooks &
Cynthia van Beusekom

 

 

Kaderinstructeur: Tjitske Hiemstra

kaderinstructeur@ehboaduard.nl

Materiaalbeheer: Martin Mostert

materiaalbeheer@ehboaduard.nl

Coördinatie hulpverlening: Jantiena de Vries

hulpverlening@ehboaduard.nl

Coördinator jeugd-EHBO: Ineke van Beusekom

Ehboonderwijs@ehboaduard.nl

 


 Vertrouwenspersoon: Paula Sturm

vertrouwenspersoon@ehboaduard.nl

 

 

Algemeen:

Locatie cursussen

M.F.C. De Meeden
Burgemeester van Barneveldweg 23
9831 RD Aduard

050-4031577

Bankrelatie

Rabobank Noordwest Groningen
Hanckemalaan 1
Zuidhorn

Rekeningnummer

NL04 RABO 0318 2215 78

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u ons sponsoren, dan kan dat ook doormiddel van online bestellingen via Sponsorkliks.

Het kost u niets extra en wij krijgen commissie, op de door u aangekochte producten.  Klik op onderstaande link  om via sponsorkliks te kopen bij uw favoriete webwinkel en de ehbo vereniging in Aduard te steunen.

      http://www.sponsorkliks.com/winkels.php?club=4551